reklama

hymn Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

https://www.youtube.com/watch?v=_1m936btzYI

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 • Rozważania na nabożeństwa majowe i czerwcowe

  \

  Polecamy wyjątkową książkę,

  która ubogaci przeżywanie

  nabożeństwa

  majowego i czerwcowego.

  W książce m.in.

  rozważania inspirowane

  nauczaniem

  Świętego Jana Pawła II.

 • Zamyślenia maryjne

  POLECAMY!

   

  Niezwykła książka

  "Zamyślenia maryjne".

  Z Maryją przez cały rok,

  refleksje związane

  z ważniejszymi

  uroczystościamiświętami,

  wspomnieniami maryjnymi.

Wraz z prorokami idziemy do Betlejem. Rozważania na roraty z udziałem dzieci.

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 24,90 zł 24.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

"Wraz z prorokami idziemy do Betlejem. Rozważania na roraty z udzuałem dzieci.", ks. Mariusz Słonina, ks. Grzegorz Świecarz SAC - to wyjątkowa książka przedstawiająca historie życia i działalności proroków Starego Testamentu zapowiadających narodowi wybranemu przyjście Zbawiciela. W czasie rorat dzieci dowiedzą się kiedy i w jakich okolicznościach żyli poszczególni prorocy, poznają ich działalność, to o czym mówili i do czego wzywali. Dzieci będą miały okazję poznać ciekawe historie z życia proroków, ich odwage i wierność Bogu. W poszczególne dni Rorat poznajemy proroka Izajasza, Jeremiasza, Ezechiela, Daniela, Ozeasza, Joela, Amosa, Abdiasza, Jonasza, Micheasza, Nahuma, Habakuka, Sofoniasza, Aggeusza, Zachariasza, Malachiasza oraz Hioba, proroka Eliasza i Jana Chrzciciela.

Książka jest tak przygotowana, że dzieci mogą aktywnie uczestniczyć w Roratach. Mamy nadzieję, że książka zachęci do głębszego poznania przesłania płynące z nauk proroków, a tym samym do pełniejszego duchowego przygotowania się do świąt Bożego Narodzenia.

Rozważania przygotowane są na każdy dzień ale można je rónież łączyć, dostosowując do własnych potrzeb. Wraz z książką, dostępna jest na stronie Wydawnictwa prezentacja, do której pobrania zachęcamy.

 

Książka wydana za zgodą Kurii Metropolitalnej Warszawskiej. Nihil obstat Nr 3445/D/2015 z dnia 15.10.2015 r.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

31 października 2015

Książka "Wraz z prorokami idziemy do Betlejem" godna jest polecenia. W sposób prosty, przejrzysty przybliża dzieciom i młodzieży, a może nawet dorosłym postacie proroków Starego Testamentu. Autorzy i Wydawnictwo powzięło nie lada wyzwanie, by w prosty i czytelny sposób zapoznać uczestników rorat z wielkimi postaciami, które prowadzą nas do Betlejem, gdzie w noc Bożego Narodzenia zajaśnieje Światło! Jako katecheta mogę polecić niniejszą książką! "Wraz z prorokami..." to novum na rynku księgarskim, publikacja wychodzi poza pewien szablon, czy też schemat rorat, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Odwagi, by prorocy przemienili również nas sposób myślenia...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl